وبلاگ

احتمالا پیش اومده که یک صفحه اینترنتی ، عکس ، فیلم یا موزیک که نیاز دارید به شخصی ارسال کنید.اما چون ادرس بلند هست ارسال به تلگرام ، واتساپ ، اینستاگرام و سایر جاها کمی سخت خواهد بود.پس شما می تونید در سایت یکیا این لینک رو کوتاه کرده و فرد مورد نظر خود ارسال کنید و از هر بازدید پول دریافت کنید.

منتشر شده در: ۲۰۲۱/۱۱/۸،‏ ۲۲:۳۰

کسب و کار اینترنتی در منزل در نگاه اول جذابیت بسیار زیادی دارد، اما باید دقت کرد که این کار چم‌وخم‌های خاص خود را داشته و باید از مهارت‌های لازم برخوردار بود. ابتدا بهتر است با انواع روش‌های کسب درآمد از اینترنت آشنا شویم.

با ظهور اینترنت در دهه‌های اخیر به مرور روش‌ها و فرایندهای بسیاری از کسب‌وکارها تغییر پیدا کرد. کسب‌وکارهای آنلاین در سراسر جهان سر بر آوردند و انواع و اقسام مشاغل جدید شکل گرفتند که جایگزین مشاغل سنتی شدند.

این مسائل باعث شد تا روش‌های کسب درآمد توسط افراد نیز به مرور تغییر یافته و روش‌های جدید مانند کسب درآمد از اینترنت جایگزین شوند. بستر اینترنت امکانی را فراهم کرده تا امروزه میلیون نفر از انسان‌ها در سراسر جهان بتوانند به طرق مختلف از این روش کسب درآمد کنند.

منتشر شده در: ۲۰۲۱/۹/۱۱،‏ ۱۶:۵۵

در این مطلب قصد داریم به شما بگوییم که میتوانید بدون داشتن سایت و در مدت زمان کوتاه چطور درآمد کسب کنید؟! شاید عده زیادی را دیده باشید که در وبسایتهای تبلیغات کلیکی عضو هستند و روزانه رویه آگهی هایی کلیک میکنند تا درآمد کسب کنند که نهایتا میتوانند به درآمد 100 تا 200 تومان در روز برسند.

منتشر شده در: ۲۰۲۱/۹/۱۱،‏ ۱۶:۳۲

حتما تا به حال شده لینک یک صفحه اینترنتی، عکس، آهنگ، فیلم و... را که احتمالا دارای آدرس طولانی هم بوده برای شخصی یا گروهی بفرستید، یا در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام خود قرار دهید. شما میتوانید قبل از ارسال لینک آن را در سایت ای اد تبدیل به یک لینک کوتاه و درآمدزا کرده و به ازای هر بازدید از لینک 25 تومان و از هر بازدیدکننده روزانه تا 25.000 تومان درآمد کسب کنید! (مشاهده نرخ درآمد)

منتشر شده در: ۲۰۲۱/۹/۱۱،‏ ۱۶:۲۰
معرفی و آموزش کوتاه کننده لینک
 

همه ی شما میدانید که اساس فعالیت های همه وبمسترها جذب بازدیدکننده و نمایش تبلیغات اثر گذار و درآمدزا میباشد. در وبسایتهای کوتاه کننده لینک نیز علاوه بر خدمات رایگان میتوانید با نمایش آگهی در لینکهای خود درآمد کسب نمایید.

کوتاه کننده های لینک بسیاری وجود دارند که نمیتوان به همه آنها اعتماد نمود چراکه مشخص نخواهد بود لینکهای کوتاه شده شما تا چندسال معتبر خواهند بود و ممکن است به علت مسائل مالی یا... وبسایت از دسترس خارج شود و شما مجبور به تغییر تک تک لینکها می شوید اگر لینک آنها را بتوانید پیدا کنید.

منتشر شده در: ۲۰۲۱/۶/۱،‏ ۰:۱۱